CCBC2   V2

Центр транскордонного співробітницва

Smaller Default Larger

«Розберемося зі сміттям: європейський досвід з північних областей України» Рекомендовані

«Розберемося зі сміттям: європейський досвід з північних областей України»

Запрошуємо до участі у панельній дискусії на тему: «Розберемося зі сміттям: європейський досвід з північних областей України», що відбудеться 16 січня 2020 року у місті Чернігові.

Панельна дискусія проводиться в рамках серії регіональних заходів, організованих Інститутом європейської політики (Берлін: http://iep-berlin.de/) та Громадською школою дієвих практик ЄС (CiSEP: http://cisep.eu/uk/). Серія заходів спрямована на обговорення локальних викликів на шляху виконання Угоди про асоціацію з ЄС та Угоди про повну і всеосяжну зону вільної торгівлі у широкому контексті громадянського суспільства.

Організатором заходу у м. Чернігові є один із засновників CiSEP – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень (https://pfirs.org/).

Метою даної панельної дискусії є обговорення поточного стану регіональної імплементації Угоди про асоціацію у сфері поводження з відходами, визначення викликів у даній сфері, окреслення можливих напрямів та конкретних заходів їх подолання з урахуванням кращих практик.

В рамках панельної дискусії будуть обговорюватися питання:

1) Екологічні виклики (загальні питання);

2) Стратегія, планування та реалізація заходів у сфері управління відходами;

3) Сортування та переробка сміття;

До участі у заході запрошуються:

  • Представники засобів масової інформації
  • Представники регіональних та місцевих органів влади
  • Представники навчальних закладів та бізнесу
  • Громадські організації та незалежні експерти

Після офіційної частини ми запрошуємо Вас на урочистий прийом, де Ви матимете змогу неформально поспілкуватися з однодумцями.

Будемо раді заручитися Вашою активною участю!

Зареєструватися для участі у панельній дискусії можна за посиланням:

https://forms.gle/JwWaKLNLSffp9UGq9

Організаційно-логістична інформація:

Дата: 16 січня 2020 року.

Час: 16:30 – 17:30.

Місце: готель «Ріверсайд», вул. Шевченко, 103-а Чернігів, 14035, Україна.

Організатор:громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

Контактна інформація:

- Тетяна Зосименко (щодо змістовних питань): +38 096 449 35 96; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- Максим Корявець (щодо організаційно-логістичних питань): +38 063 57 94 655; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково:

Громадська школа дієвих практик ЄС (CiSEP) – це програма навчання активних громадян та агентів змін, яка працює в Україні за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. З 2015 року у CiSEP беруть участь вже понад 150 осіб. Зараз CiSEP – це мережа фахівців з Угоди про Асоціацію, об'єднаних спільною метою сприяння процесу євроінтеграції України. Випускники Школи реалізують численні програми євроінтеграційної тематики на локальному, регіональному та національному рівнях.